House of Commons

The Register of Members' Financial Interests: Part 1
As at 20th June 2011

CRABB, Stephen (Preseli Pembrokeshire)

6. Overseas visits

Name of donor: Rt Hon Andrew Mitchell MP (from donations previously registered as having been raised by him in his former capacity as Shadow Secretary of State for International Development).

Address of donor: House of Commons, London SW1A 0AA.

Amount of donation (or estimate of the probable value): £802.33 for flights and in-country costs

Destination of visit: Rwanda

Date of visit: 15-18 June 2010

Purpose of visit: to organize Project Umubano, a Conservative Party social action project

(Registered 28 July 2010)

Prepared 23rd June 2011